Oficiální stránky

FK VÁPENNÁ

skv.png

Dohrávka - 8.kolo - 8/10/2017 - FK Vápenná - TJ Kameník Černá Voda 3:1 (1:0)

3 body zůstaly doma
Střelci: Hendrych, Onciul, Sloup
Sestava
Michael Vrána - Kováčík, J.Kadlec, Michal Zdražil, Krpelán - Profous, Kocich, Onciul, Marek Zdražil, Hendrych – Sloup
Střídali:
Bilik, Petr Vrána, Klement
Hodnocení zápasu:
Dnešní utkání bylo z naší strany úplně jiné než sobotní, měli jsme k dispozici do základní sestavy Kadlece, Onciula a Jirku Sloupa, který se díky bohu dal také dohromady a mohl nastoupit. Byl to úplně jiný fotbal, předvedli jsme krásné kombinace, spoustu šancí, kdy zakončovali Profous, Hendrych, Onciul i Sloup. Vedení jsme se ujali v 19.minutě, kdy Marek Zdražil uvolnil krásnou přihrávkou mezi obránce nabíhajícího Onciula a ten pak ještě vyšperkoval celou akci, kdy nahrál před prázdnou bránu Hendrychovi a ten skóroval.
V 64.minutě zahrával roh Hendrych a míč se odrazil k Onciulovi, který prostřelil skrumáž hráčů a míč skončil v bráně hostů. O 10 minut později se dostal před šestnáctkou k míči Sloup a krásnou přízemní ranou k levé tyči prostřelil hostujícího gólmana. Černá Voda už jen kosmeticky upravila výsledek na konečných 3:1, kdy se v závěru utkání prosadil Tadeáš Vala.

Trenér: Byl to pro nás těžký fotbalový víkend, sice jsme si přáli získat 6 bodů, ale na to jak jsme to skládali, kvůli marodce hráčů, je to pro nás dobrý výsledek.

Hráč zápasu: Ivo Onciul
26.10.2017 20:06:03
cadlaj

Společně za vítězstvím!

hriste.jpg
vapenna.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one