7.kolo - 17/9/2016 - FK Vápenná - SK Řetězárna Česká Ves "B" 4:2 (1:1)

R.Kadlec - Zdeněk Nagy, J.Kadlec, Kocich, Krpelán - Marek Zdražil, Stavinoha, Michal Zdražil, Profous - Červenka, Sloup
Střídali:
Kováčík, Klement, Horák, Bilík
Hodnocení zápasu:
Bohužel jsme již na začátku utkání inkasovali po střele, kterou brankář Kadlec skvěle vytáhl na tyčku, ale bohužel se mu míč odrazil od zad do brány a museli jsme zápas otáčet. Před koncem poločasu po našem stálém tlaku se konečně podařilo vstřelit branku Stavinohovi, který na hranici vápna dal housle protihráči a s přehledem zakončil k tyči.
Ve druhém poločase se nám po stálém tlaku podařilo po krásné střele opět Stavinohy otočit zápas na 2:1. Dále jsme si vytvářeli tlak a měli jsme další šance, ale bohužel se nám nepodařilo dát gól. Během šesti minut byl zápas rozhodnut, trefil se do pravého vinklu Kocich a poté po centru Marka Zdražila doklepával do odkryté brány Profous. Česká Ves to ještě nevzdala a ještě se ji podařilo snížit na 4:2. Do konce zápasu jsme ještě měli šance na zvýšení skóre, kdy se mezi střelce mohl zapsat Klement a Horák, kteří se po vystřídání dostali do útoku.

Hráč zápasu: Jiří Stavinoha