Oficiální stránky

FK VÁPENNÁ

skv.png

4.kolo - 27/8/2016 - Velká Kraš - FK Vápenná 1:3 (1:2)

Tři body z Velké Kraše
Góly: 2x Kocich, Stavinoha
Sestava:
Chromík - Zdeněk Nagy, J.Kadlec, Krpelán, Michal Zdražil - Sloup, Stavinoha, Mazánek, Profous - Červenka, Kocich
Střídali:
Vavrač, Horák, Klement

Poslední srpnový víkend byl rozhodně nejteplejším obdobím prázdnin, což sice ocenili lidé na koupalištích a v lomech, ale ne hráči fotbalu. Ve chvílích, kdy pouhý pohyb vedl k pocení, museli 90 minut běhat po hřišti. A ve Velké Kraši skutečně běhali. Domácí i hosté předvedli divákům bojovný fotbal od první do poslední minuty. Ve vyrovnaném zápase fotbalisté Jiskry doplatili na špatnou mušku a i po 4.kole stále čekají na svůj první bod. Domácí přitom do zápasu vstoupili skvěle a po střele Ondrušíka ml. z přímého kopu se ujali vedení. Měli i několik dalších šancí, ale chybou v obraně nabídli Vápenné vyrovnání. Ještě do přestávky využili hosté další nepřesnost domácích ve středu pole a otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch.
Nástup do druhého poločasu patřil aktivnější Jiskře, ale míče z kopaček jejích hráčů mířily všude možně, jen ne do sítě branky Vápenné. Nápor domácích tak vyzněl do ztracena a když v 78.minutě Kocich vyskočil při rohovém kopu nejvýše, bylo rozhodnuto.

Vedoucí mužstva Jan Kufa: Dnes to byl těžký, fyzicky náročný zápas. Klobouk dolů před hráči obou týmů, že ve vysokém tempu bojovali do poslední minuty. Ve Velké Kraši se nehraje lehce a jsem rád, že jsme to zvládli a máme tři body, které by kluci chtěli věnovat trenéru Bilíkovi, jež na zápase nemohl být přítomen.

Hráč zápasu: Pavel Kocich
31.08.2016 16:49:46
cadlaj

Společně za vítězstvím!

hriste.jpg
vapenna.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one