24.kolo - 27/5/2017 - Mikulovice - FK Vápenná 2:1 (0:0)

R.Kadlec - Zdeněk Nagy, J. Kadlec, Michal Zdražil, Tomáš Nagy - Mazánek, Stavinoha, Sloup, Marek Zdražil - Profous, Krpelán
Střídali:
Vavrač, Vrána, Račák
Hodnocení zápasu:
Po mnoha nepřesnostech a nervózním průběhem poločasu z obou stran se šlo do šaten za stavu 0:0. Šancí bylo hodně, ale většinou končil míč mimo tyče. Silový fotbal pokračoval i po přestávce.
První gól se podařilo vstřelit domácím, když z dálky napřáhl domácí Vodák. My jsme dostali Mikulovice pod tlak a taky se nám to vyplatilo, když v 86. minutě z přímého kopu srovnal Stavinoha. Zase tak dlouho jsme se ale neradovali, protože po rohovém kopu (domácí hráč fauloval J.Kadlece, dostal za faul žlutou kartu, ale i přesto rozhodčí nařídil nesmyslně rohový kop) domácích míč propadl k Babjákovi a ten propálil všechno před sebou. Do konce zápasu sice zbývaly jen dvě minuty, ale na trávníku ještě stihly vyšlehnout plameny šarvátky, kterou rozhodčí Juřík hasil červenými kartami a Babják se Sloupem museli předčasně pod sprchy.

Trenér: Opět se ukázalo, jak moc nám chybí zkušení Onciul, Kocich, Červenka a Kováčík. Střelecky se trápíme a na každý gól se strašlivě nadřeme. Dnes to byl vyrovnaný zápas, který vyhrál šťastnější.

Hráč zápasu: Jiří Stavinoha