21.kolo - 8/5/2016 - Dynamo Javorník "B" - FK Vápenná 0:4 (0:4)

R.Kadlec - Kováčík, J.Kadlec, Kocich, Horváth - Marek Zdražil, Sloup, Stavinoha, Vala - Krpelán, Červenka
Střídali:
Nagy, Račák, Klement

Hodnocení zápasu:
Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně, hned na začátku utkání měl Červenka několik šancí, buď po kombinacích za středu hřiště nebo po průniku mezi obránci. I přes tyto šance se mu nepodařilo vstřelit gól.
Vše se změnilo ve 12. minutě, kdy našel Červenku krásným centrem Vala a ten už se nemýlil.
Dále jsme v první půli byli velice aktivní a byla tam vidět chuť dát další gól. To se projevilo proměněním hlavičky Kocicha po rohu, který zahrával Stavinoha.
Ve 29. minutě se zrodila další příležitost, kterou si vytvořili kombinací ve vápně Krpelán, Stavinoha a na konci krásné akce byl Červenka, který zvýšil vedení na 3:0.
Na hattrick Červenky jsme nemuseli dlouho čekat a hned ve 31. minutě po chybě domácího brankáře, který dostal těžký balón od obránce a Červenka ho obral o míč zakončil do prázdné brány na 4:0.
Druhý poločas jsme chtěli přidat další góly, ale jako by nás opustila lehkost z prvního poločasu a otěže přebral Javorník, který i za tak špatného skóre dál bojoval a chtěl s výsledkem něco udělat.
Asi nejblíže ke vstřelení gólu měl Javorník po dobré kombinaci mezi našimi obránci, kdy se dostali před brankáře, kterého obešli kličkou a zbývalo už jen zakončit míč do otevřené brány. První domácí brankovou příležitost ale zachránil Jan Kadlec, který se skvěle vrátil a obětavým skluzem vykopával míč před brankovou čárou. Odvrátit výsledek se domácím už nepovedlo.