19.kolo - 1/5/2017 - FK Vápenná - FK Stomix Žulová 5:2 (3:1)

Chromík - Zdeněk Nagy, J. Kadlec, Michal Zdražil, Krpelán - Kováčík, Sloup, Červenka, Stavinoha, Marek Zdražil - Macura
Střídali:
Profous, Vrána, Klement
Hodnocení zápasu:
Do zápasu jsme vstoupili i s nějakými zraněnými hráči, protože Mazánek a Onciul si plnili pracovní povinnosti. Hráči, kteří nebyli zdravotně fit své úkoly skvěle zvládli. Zápas sice neprovázelo nějak obrovské tempo, ale i tak se bylo na co dívat. V 17. minutě dostal od Marka Zdražila nádherný pas mezi obránce Červenka a chytře obstřelil hostujícího brankáře. Ve 27. minutě vedla průniková přihrávka Marka Zdražila na Červenku ke zvýšení skóre na 2:0. Běžela 31. minuta a zahrával se přímý kop, ke kterému se postavil Stavinoha. Jak už tomu bylo v předchozích zápasech, opět rozplesal srdce domácích diváků, když z přímého kopu z 20 metrů vymetl šibenici. Chvíli po rozehrání Žulová dala po tečované střele kontaktní gól na 3:1. Do poločasu už žádný gól nepadl a do kabin se šlo za stavu 3:1.
V 56. minutě se po odražené střele domácího Krpelána dostal míč ke Sloupovi, který vymetl šibenici. O dvě minuty později Červenka zahrával rohový kop a na míč si krásně naskočil Sloup, který nekompromisně zavěsil. V závěru ještě Žulová snížila skóre na 5:2.

Trenér: Jsem moc rád, že jsme to dokázali uhrát a získali další potřebné body.

Hráč zápasu: Jiří Stavinoha