9.kolo - 30/9/2017 - TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Vápenná 3:4p (3:1)

Chromík - J.Kadlec, Kocich, Krpelán, Petr Vrána - Andrušík, Hendrych, Onciul, Sloup, Račák – Červenka
Střídali:
Marek Zdražil, Kováčík, Bilik
Hodnocení zápasu:
Zápas byl o různých dvou poločasech. V první půli dominovali domácí, kdy jejich brejky byli pro nás smrtící. Již ve 3.minutě jsme prohrávali po rychlém brejku 1:0. Ve 20.minutě to pak bylo pro domácí 2:0. V první půli ještě snížil Onciul na 2:1, ale domácí navýšily skóre na 3:1.
V naší kabině se o poločase prohnal tajfun a do druhé půle nám dodal vítr do plachet. Přestavěli jsme rozestavení a druhý poločas byl náš. Hned na začátku druhého poločasu snížil po standartní situaci hlavou Kocich a dále se po kombinaci Onciula s Červenkou trefil první jmenovaný a bylo vyrovnáno.

Trenér: Jsem rád, že se nám podařilo vyhrát na penalty a odvést si velice cenné dva body.

Hráči zápasu: Ivo Onciul a Pavel Chromík