9.kolo - 1/10/2016 - FK Vápenná - Lipová-Lázně 4:3 (3:1) Pen: 5:4

R.Kadlec - Michal Zdražil, J.Kadlec, Krpelán - Kocich, Marek Zdražil - Červenka, Sloup, Stavinoha, Kováčík - Profous
Střídali:
Vrána, Bilík

Hodnocení zápasu:
Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. Už v 10.minutě jsme se ujali vedení po kombinaci Stavinohy a Sloupa, který se proháčkoval mezi obránci a ve vápně s přehledem zakončil. Dále v 18.minutě po krásné kombinaci na jeden dotyk mezi Červenkou, Sloupem a na konci Markem Zdražilem se stav utkání změnil na 2:0. Jenže se nám pak zranil Sloup, který teď tvoří se Stavinohou pevný kámen střední zálohy a vystřídal ho Petr Vrána, který se nám vrátil z ciziny a připojil se k týmu. Bohužel po nuceném střídání Sloupa jsme museli přeskupit sestavu a Lipová nás začala více trestat z našich chyb. Ve 40.minutě snížila na 2:1. Ve 45.minutě se prosadil střelou na hranici šestnáctky navrátilec Vrána a skóre do šaten bylo 3:1.
Bohužel ve druhém poločase opět po našich zbytečných chybách Lipová snížila v 57.minutě na 3:2 a o necelých deset minut poté vyrovnala na 3:3 a tak musel zápas rozhodnout penalty. V penaltách jsme byli úspěšnější a tak po zápase, který jsme měli ve vlastních rukou si bohužel bereme pouze dva body. Lipová ukázala, že umí bojovat do poslední minuty.

Hráč zápasu: Jiří Sloup