8.kolo - 24/9/2016 - TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Vápenná 2:3 (1:2)

Chromík - Zdeněk Nagy, J.Kadlec, Krpelán - Kocich, Marek Zdražil - Červenka, Stavinoha, Sloup, Kováčík - Profous
Střídal:
Bilík
Hodnocení zápasu:
Do Červené Vody se pro body často nejezdí. Už několik soutěžních utkání jsme s nimi moc bodů neuhráli, ale nicméně jsme věděli, že ta chvíle, kdy je můžeme porazit, musí někdy přijít a to se nám povedlo. Vše to bylo dané naším celozápasovým nasazením, chutí vyhrát a hrát jako ucelený blok s posuny, komunikací atd. Rozestavení jsme uzpůsobili stejně jako na Černou Vodu a vyplatilo se. Asi nám tento styl hry s velice silnou středovou řadou sedí. Na hrotu nastoupil mladý, rychlý a důrazný Profous, který měl napadat obránce soupeře a nechat je dýchat při rozehrávání míčů. To se nám vyplatilo. Zápas byl tak, jak se dalo asi čekat, velice vypjatý a plný sporných momentů. Divák si musel určitě přijít na své. Bohužel jsme inkasovali první gól, kdy se výborně protáhl mezi obránci Lučan a zavěsil. My jsme nesložili zbraně a nadále plnili všechny dané úkoly. Ve 38.minutě si vzal na starost rozehrání rohu kapitán Jan Kadlec, který svým životním gólem přímo z rohu propálil neuvěřitelnou střelou vše, co stálo v cestě a míč zaplul za brankářovi záda. Takové góly se asi málo kde vidí. Dále po našem výborném presinku po zisku míče se prosadil Sloup, který vyvezl míč ve středu hřiště a střelou k tyči obrátil stav utkání na 2:1.
Červená Voda nenechala nic náhodě a dále chtěla s utkáním něco udělat a tak se po rohovém kopu prosadil Lučan, který po našem nedůrazu zůstal osamocen na hranici šestnáctky a vyrovnal na 2:2. V 57.minutě po ruce hráče domácích jsme kopali přímý kop. Zahrával ho Stavinoha a svým přesným kopem do levé šibenice vyhnal pavouky. Stav utkání se už nezměnil, i když domácí chtěli ještě utkání otočit, nastřelili tyč, ale Chromík si postavil dobře tyče a gól už nepustil.

Trenér: Velké poděkování patří klukům, protože splnili všechno, co jsme si řekli v kabině a jsem moc rád, že jsme si odvezli tři cenné body.

Hráči zápasu: Všichni hráči podali skvělý výkon.