6.kolo - 11/9/2016 - FK Stomix Žulová - FK Vápenná 1:2 (0:1) Pen: 5:6

Derby skončilo výhrou Vápenné po penaltách
Chromík - Zdeněk Nagy, J.Kadlec, Kocich, Krpelán - Marek Zdražil, Michal Zdražil, Stavinoha, Sloup - Červenka, Mazánek
Střídali:
Profous
Hodnocení zápasu:
Žulová zažila derby s Vápennou po dlouhých sedmi letech a v zápase to bylo znát. Zápas byl plný šancí na obou stranách, plný soubojů, hra se přelínala z jedné strany na druhou, chvíli tahala za povislý provaz Vápenná, pak zase Žulová a diváci si jistě užili kvalitní zápas. Po deseti minutách se nám zranil Kamil Mazánek, což byla pro nás veliká ztráta. Šel do hry Profous a museli jsme přestavit rozestavení. Ve 43.minutě jsme se ujali vedení, kdy se nejlépe v pokutovém území zorientoval Kocich a dotlačil míč do branky Žulové.
Bohužel Žulová hned ve 46.minutě srovnala na 1:1, kdy se krásně z přímého kopu trefil Slusarz. Pak už to bylo hop nebo trop, šance přibývaly na obou stranách, ale gól už nepadl. Přišly na řadu penalty, které jsme zahrávali v nové sezóně poprvé. Na penalty se nám podařilo vyhrát. Bohužel si ze Žulové neodvážíme tři body, ale jen dva.

Hráč zápasu: Pavel Kocich