4.kolo - 26/8/2017 - Dynamo Javorník - FK Vápenná 0:3 (0:1)

Chromík - Zdeněk Nagy, J.Kadlec, Krpelán, Kováčík - Mazánek, Stavinoha, Sloup, Hendrych, Račák - Profous
Střídali:
Bilik, Vrána, Klement
Hodnocení zápasu:
Prvních 20 minut jsme Javorník přehrávali a drželi míč. Vytvořili jsme si i nějaké šance, ale pak se síly trochu srovnali. Javorník nás zazlobil ze standartních situací, ale náš brankář nás skvěle podržel. Ve 32. minutě dostal Profous dlouhý míč do rohu hřiště, odkud se mu podařilo skvěle odcentrovat do malého vápna, kde už čekal Stavinoha, který z první zakončil mezi nohy obránci. Dlouho se čekalo na druhý gól a 10 minut před koncem zápasu vyvezl Bilik míč ze středu hřiště a průnikovou přihrávkou našel nabíhajícího Sloupa, který při nájezdu obešel brankáře a s klidem navýšil skóre zápasu na 0:2. V posledních minutách ještě z rohu nacentroval míč do vápna Stavinoha a krásně se hlavou trefil Klement.

Hráči zápasu: Pavel Chromík a Marek Klement