3.kolo - 20/8/2016 - Bělá pod Pradědem - FK Vápenná 3:1 (2:0)

R.Kadlec - Kováčík, Kocich, Michal Zdražil, Račák - Sloup, Stavinoha, Šuba, Profous - Sloup, Krpelán
Střídali:
J.Kadlec, Klement

Hodnocení zápasu:
Zápas rozhodly dvě situace. Ta první v prvním poločase, kdy nám byl odpískán faul před vápnem, který faulem nebyl a přiznal to i soupeř a Bělá z přímého kopu vstřelila gól. Dále pak navýšila poločasové vedení na 2:0. Druhý rozhodující okamžik byl, když jsme ve druhém poločase byli značně lepší a bohužel jsme po dvou faulech ve vápně, kdy byly odpískané penalty, proměnili jen tu druhou. U první penalty zachránila Bělou tyč po střele Kocicha. Druhou už vstřelil Stavinoha. Pokud by se nám podařilo vstřelit obě branky, bylo by to 2:2 a zápas by se vyvíjel jinak. Dále jsme zvyšovali tlak na soupeře a hru jsme více otevřeli. Nepodařilo se nám však vstřelit vyrovnávací branku a soupeř uklidnil výsledek ve svůj prospěch na 3:1.
Do zápasu jsme nastoupili značně oslabeni o základní kameny sestavy, chyběl Červenka, Mazánek a Jan Kadlec, který nastoupil až druhý poločas.

Trenér: Nedovezli jsme tři body, ale mám ze zápasu dobrý pocit, druhou půli jsme předvedli, že umíme i otáčet výsledky a prodat fotbalové srdíčko na hřišti, bohužel to nevyšlo, Bělá byla v koncovce chladnokrevnější.

Hráč zápasu: Celé mužstvo (táhlo za jeden provaz).