26.kolo - 4/6/2016 - FK Vápenná - Lipová-Lázně 2:1 (1:0)

Chromík - Kováčík, J.Kadlec, Kocich, Horváth - Zifcsák, Michal Zdražil, Sloup, Vavrač - Račák, Stavinoha
Střídali:
Marek Zdražil, Krpelán, Klement, Bilík

Hodnocení zápasu:
Lipová přijela hrát dobrý fotbal a to se potvrdilo i v zápase. Zápas byl napínavý a fotbalový do poslední sekundy.
Ve 23. minutě Sloup trefil z pravé strany vápna tyč. Ve 30. minutě trefili tyč na druhé straně hosté. Ve 33. minutě otevřel skóre Sloup po kombinaci ve středu hřiště mezi Račákem a Stavinohou.
Druhý poločas přinesl zajímavé momenty, kdy už v 50. minutě trefil Stavinoha břevno. V 62. minutě hostující hráč ve velkém vápně vystřelil na zadní tyč a bylo vyrovnáno. My jsme na tento výsledek odpověděli v 67. minutě, kdy Kocich dostal dokonalou průnikovou přihrávku od Stavinohy mezi obránce a vstřelil branku na 2:1. Lipová potom ještě v 72. minutě pohrozila břevnem. Ke konci zápasu ještě Kocich trefil břevno z trestného kop, ale další gól už nepadnul a Vápenná si tak připisuje další 3 body.

Trenér: Jsem rád, že jsme získali další 3 body z těžkého zápasu.

Tímto vítězstvím Vápenné zbývá už jen hrát o 2. místo, jelikož Stará Červená Voda porazila Skorošice.