24.kolo - 28/5/2016 - Velké Kunětice - FK Vápenná 0:2 (0:0)

Důležitá výhra na hřišti Velkých Kunětic
Brezniak - Zdeněk Nagy, J.Kadlec, Michal Zdražil, Horváth - Zifcsák, Vala, Stavinoha, Vavrač, Marek Zdražil - Krpelán
Střídali:
Račák, Klement

Hodnocení zápasu:
Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že Kunětice jsou jedním z nejsilnějších soupeřů na domácím hřišti. Prohrály doma zatím jen jednou, a tak jsme věděli, že to nebude nic lehkého.
Poločas byl 0:0, kdy 70% hry jsme hráli na soupeřově polovině. Nic méně se nám nepodařilo vstřelit uklidňující gól a Kunětice tak vzdorovaly.
Po poločase jsme začali ve stejném tempu a hned ve 48. minutě jsme vstřelili první gól utkání, kdy Zifcsák po rohovém kopu ve vápně patičkou trefil míčem obránce a ten si míč srazil do brány. Pak Kunětice zahrozily, kdy po kombinaci daly gól, ale postranní rozhodčí mával ofsajd. Skóre se tak měnilo až v 75. minutě, kdy trenér Bilík poslal šťastným střídáním Račáka do hry a ten se mu za 1 minutu odvděčil gólem na 2:0. Gól padl po výborné kombinaci s Tadeášem Valou, který rozdal míč do pravé lajny a Račák obešel obránce a prostřelil míč brankáři mezi nohama. V závěru ještě Kunětice nastřelily tyč, ale skóre už se nezměnilo.

Trenér: Chtěl bych pochválit hráče, že na těžkém terénu proti nepříjemnému soupeři, který je rok od roku lepší, uhráli 3 cenné body.

Díky remíze Bělé v Mikulovicích 0:0 a naší výhře 2:0 jsme se dostali na 2. místo!