18.kolo - 15/4/2017 - FK Vápenná - TJ Kameník Černá Voda 6:1 (3:1)

Chromík - Zdeněk Nagy, J.Kadlec, Kocich, Krpelán - Mazánek, Sloup, Onciul, Stavinoha, Červenka - Profous
Střídali:
Vrána, Kováčík, Klement
Hodnocení zápasu:
Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Prvních 20 minut nás Černá Voda jasně přehrávala a od 5. minuty vedla po centru z rohového kopu, kdy se hlavou trefil Tadeáš Vala. To bylo od Černé Vody gólově všechno a vše se změnilo od 20. minuty. Začali jsme mít herně navrch a pomalu jsme začali Černou Vodu přehrávat a gólově se prosazovat. Ve 23. minutě Mazánek chytře převzal míč ve vápně, kde ho soupeřův obránce fauloval a Stavinoha si už s pokutovým kopem poradil. Ve 24. minutě se nám podařilo zúročit presink na soupeřově polovině, kdy Onciul přihrál patičkou Stavinohovi a ten se nádhernou střelou k tyči nemýlil. O gól do šatny se postarali ve 44. minutě Červenka s Onciulem, kdy druhý jmenovaný prostřelil hostujícího brankáře.
V 60. minutě se o navýšení skóre postaral Stavinoha, který nekompromisně ve vápně propálil brankáře a zvýšil skóre zápasu na 4:1. V 69. minutě se mezi obránci proháčkoval Onciul a krásně zakončil. Skóre zápasu uzavřel mladík v našem týmu Profous, který si za předvedený výkon gól zasloužil. Dostal z pravé strany přesnou přihrávku od střídajícího Klementa a důraznou střelou se trefil na konečných 6:1.

Hráč zápasu: Jiří Stavinoha