13.kolo - 28/10/2017 - FK Vápenná - TJ Sokol Bernartice 6:2 (3:0)

Poločasový hattrick Onciula zařídil výhru
Střelci: 3x Onciul, Hendrych, Bilik, Stavinoha
Chromík - Kováčík, Michal Zdražil, Kocich, Krpelán - Hendrych, Onciul, Stavinoha, Marek Zdražil, Sloup - Klement
Střídali:
Bilik, Tomáš Nagy, Zdeněk Nagy
Hodnocení zápasu:
Zápas byl na obou stranách velice bojovný, ale k vidění byly také krásné šance. Bernartice zahrozili hned na začátku utkání, kdy nastřelily břevno. My jsme se ujali vedení v 11.minutě, kdy se Onciul trefil přímo z rohu. V 19.minutě se opět prosadil Onciul, který se dokázal prosadit po přihrávce od Klementa. O 10 minut později se ze standartní situace krásně trefil Onciul, pro kterého to byl první hattrick za Vápennou. V 52.minutě se prosadil po souboji na šestnáctce Tibor Hendrych, kdy obstřelil hostujícího brankáře. Hostům se podařilo snížit na 4:1, ale nebylo jim to moc platné, protože v 65.minutě zvýšil skóre utkání dělovkou z šestnáctky hrající trenér Bilik. Šestý gól Vápenné padnul 10 minut před koncem, kdy přihrávku Bilika mezi obránce využil uzdravený Stavinoha. Hosté vstřelili ještě jeden gól a konečný stav tak byl 6:2.

Trenér: Bernartice byl velmi kvalitní soupeř a jsem rád, že jsme to zvládli. Všichni, kteří nastoupili, tak nechali na hřišti srdce.

Hráč zápasu: Ivo Onciul