11.kolo - 15/10/2016 - FK Vápenná - Mikulovice 4:0 (2:0)

Góly: Kocich, Sloup, Červenka, Stavinoha
R.Kadlec - Kováčík, J.Kadlec, Michal Zdražil, Krpelán - Marek Zdražil, Stavinoha, Sloup, Červenka - Mazánek, Kocich
Střídali:
Profous, Vrána, Klement
Hodnocení zápasu:
Hosté nás sice zaskočili úvodním náporem, ale v 11.minutě kopal přímý kop Červenka, brankáři Mikulovic vypadl míč z rukavic a Kocich ho pohotově poslal do sítě. To nás uklidnilo a převzali jsme iniciativu, která brzy vyústila v další branku po kombinaci Sloupa se Stavinohou.
Když pak na začátku druhého poločasu střelou na zadní tyč zvýšil Červenka na 3:0, věřili jsme, že utkání už dovedeme k vítěznému konci. To v závěru potvrdil Stavinoha gólem na 4:0.

Trenér: Jsem rád, že jsme těžký zápas na měkkém terénu zvládli a udrželi první místo v tabulce. Lámat chleba se ale bude v příštím kole na půdě Supíkovic.

Hráč zápasu: Jiří Stavinoha