10.kolo - 8/10/2016 - Tj Sokol Bernartice - FK Vápenná 3:4 (1:0) Pen: 4:5

R.Kadlec - Zdeněk Nagy, Kocich, Michal Zdražil, Krpelán - Marek Zdražil, Stavinoha, Sloup, Kováčík - Červenka, Profous
Střídali:
J.Kadlec, Mazánek
Hodnocení zápasu:
Bernartice minulé kolo dokázaly, že umí vzít body i favoritům a porazily Bělou. Věděli jsme tak, že to v Bernarticích nebude jednoduché. Vše se nám potvrdilo, když první poločas byly Bernartice lepším týmem a přehrávaly nás. Skóre jsme tak museli stále dotahovat. Do zápasu musel trenér nasadit i zraněné hráče Kocicha a Sloupa. Bernartice měli smrtící útoky s Dubovanem a Antalem. První poločas jsme prohráli 1:0, kdy se prosadil Dubovan.
V 52.minutě se prosadil Antal na 2:0, ale hned v zápětí odpověděl z přímého kopu Stavinoha a snížil na 2:1. V 60.minutě se opět prosadil Dubovan, kdy po rohovém kopu hlavičkou zakončil na zadní tyč. Druhou půli jsme začali Bernartice fyzicky přehrávat a v 67.minutě jsme snížili na 3:2, kdy se prosadil navrátilec po zranění Mazánek. Stále jsme chtěli dát další gól, což se nám povedlo, když v 83.minutě vyrovnal skóre na 3:3 Stavinoha. Do konce zápasu jsme sice měli další šance, ale už se nám dát gól nepodařilo. V závěru ještě pohrozily Bernartice, ale Radek Kadlec přízemní skákavou střelu zneškodnil.
A tak přišly na řadu penalty a opět se nám podařilo proměnit všechny pokutové kopy. A když Bernartice při třetím pokusu nastřelily tyč, mohli jsme si po né moc dobře vypadajícím začátku odvézt z Bernartic dva cenné body.

Hráč zápasu: Jiří Stavinoha