1.kolo - 6/8/2016 - FK Vápenná - Skorošice 4:1 (2:1)

R.Kadlec - Kováčík, J.Kadlec, Michal Zdražil, Zdeněk Nagy - Račák, Mazánek, Stavinoha, Sloup - Červenka, Kocich
Střídali:
Krpelán, Profous, Klement, Bilík

Hodnocení zápasu:
Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale nepodařilo se nám po tutových šancích vstřelit žádný gól. A tak jsme v první půli inkasovali jako první a Skorošice vedli 1:0. Záhy se ale Červenka strefil z přímého kopu do šibenice. Ve 31. minutě se ještě prosadil Račák, který si naběhl do vápna a doklepl centrovaný míč do brány. V první půli jsme ještě přišli o vyloučeného Zdeňka Nagyho, který po dvou žlutých kartách šel do šaten a museli jsme zbytek zápasu hrát v deseti a celou sestavu přeskládat.
Ve druhém poločase se na hřiště dostali všichni hráči ze střídačky a dvě poslední střídání byly až neskutečné. V 74. minutě šel na hřiště Klement a za pár vteřin se dostal k míči na hranici šestnáctky a nekompromisně se opřel do míče tak, že i brankář Skorošic Brezniak se jenom ohlédl jak ho trefil od tyče do brány. Celá tribuna domácích fanoušků jásala a radovala se z vedení 3:1. Za nedlouho se dostal na hřiště také hrající trenér Kamil Bilík a asi za 30 vteřin dostal skvěle načasovanou přihrávku od Stavinohy, proháčkoval se mezi dvěma obránci a zakončil na zadní tyč a tím navýšil skóre na konečných 4:1.

Trenér: Zápas to pro nás nebyl úplně lehký, kdy po převaze a neproměněných šancích jsme museli otáčet skóre. Jsem rád, že jsme utkání zvládli vítězně.

Hráč zápasu: Marek Klement